Merhaba muhabbet severler , sizlere yeni Mobil Sohbet Odaları sitemiz olan Sohbetciler sitemiz hakkın da sizlere ufak bir tanıtım yazısı paylaşacağım.

Mobil Sohbet Odaları
Mobil sohbet sitesi

Teknolojik gelişimler türk muhabbet siteleri için de yenilikler getirmeye yaramış oldu. Bu gelişimlerin başın da ise cep sohbet olarak tabir edebileceğimiz mobil cihazlar ile chat yapma imkanıdır. Türk sohbet siteleri gelişirken muhabbet seven kullanıcılara aynı zaman da radyo sohbet kategorisi adı altın da müzik dinletisi de sunmaktadır. Canlı radyo sitemiz olan sohbetci FM online radyomuz sayesin de Radyo Dj ‘lerimiz ile canlı müzik ve istek şarkılarınızı dinleme imkanı sunuyoruz.

Sponsor Bağlantımızı ziyaret ettiniz mi ?

aLem Sohbet Görsün | Sohbetciler.Netmobil sohbet odaları

Mobil Sohbet Odaları Ne Kazanıyor

mobil Sohbet odaları
Muhabbet

Eskiden sohbet siteleri tamamen günlük stresi atmak yeni arkadaşlıklar kurmak ve sosyalleşmekte zorlanan günlük yaşam da çok zaman bulamayan kişilerin zaman harcadıkları platformlardı. Ücretsiz sohbet siteleri ve chat odaları olarak hizmet verirlerdi. Bu anlayış yakın zaman da çok değişkenlik gösterdi. Artık IRC Sohbet sunucuları belirli kitlelere ulaşıp yeni kişilerle tanışmak dan önce bu işten reklam geliri başta olmak üzere , #sohbet kanal satışı , irc sohbet yetki satışı , #chat odası kiralama gibi gelir edecek işlere bulaşmıştır.

Sohbet Sunucuları

Biz sponsorumuz olan Sohbetciler.Net Sohbet Odaları irc sohbet ağlarına bağlı olarak ücretsiz chat yapma imkanı sağlıyoruz. Kullanmış olduğumuz Mobil sohbet applet , sorunsuz ve kolay kullanışlı görünümü ile sizlere kaliteli sohbet etme imkanı sağlar.

Mobil sohbet sunucuları genel olarak irc sohbet ağlarına bağlıdır. Bu aralar revaçta olan unrealircd ile ircservices yazılımlarını kullanan chat sohbet siteleri mobil sohbet applet girişi ile sitelerini güçlendirmektedir.

Mirc Sohbet /mirc.rar – Mirc Script